Haber

Binali Yıldırım Tuzla’da oy kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde, Tuzla’daki Emlak Konut Cemil Meriç İlk ve Ortaokulunda oy kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için eşi Semiha Yıldırım ile birlikte Tuzla’daki Emlak Konut Cemil Meriç İlk ve Ortaokuluna geldi. Yıldırım, saat 11.30 sıralarında geldiği okulda 1055 numaralı sandıkta kimlik belgelerini görevlilere ibraz ederek oyunu kullandı. Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım da oyunu birebir sandıkta oynadı. Yıldırım, oy kullandığı okulun bahçesinde açıklamalarda bulundu.

‘Türkiye SEÇİM YAPMA KONUSUNDA ÇOK DENEYİMLİDİR’

Yıldırım, “Oy kullandık. Bugün Anneler Günü’nde aynı zamanda annelerimizin ellerini öpüyoruz. Sağ olanlar analarının kıymetini bilsin. Annesi olmayanların annelerine rahmet diliyorum. diri diri şehit annelerimizin ellerinden öpüyorum bugün aynı zamanda demokrasi bayramı cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri yapıyoruz gördüğüm kadarıyla yoğun bir ilgi var oy kullanmak için yarım saat bekledik Herkes gibi biz de bekledik.Semiha Hanım ile birlikte vatandaşlık misyonumuzu yerine getirdik.Sonucunun ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olacağına eminiz.Ülkenin istikrara ihtiyacı var,güvenle,” diyor. Türkiye yeni bir anlayış ve yeni bir atılımla ülkemize, milletimize, gençlerimize, çocuklarımıza daha güzel hizmet etmek mümkün olacaktır.Bu vesileyle tüm milletimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bu seçimlerde gösterilen deneyim kazanıldı.Oyunu kullanırken herkesin birbiriyle sohbet etmesi çok güzel. Elbette farklı görüşlerimiz olabilir ama bizi birbirimize bağlayan değerlerimiz, vatanımız, milletimiz, bayrağımız, inancımız, ülkemiz için her şeyin çok daha güzel olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu