Haber

Rekorun ardından Önder Erdoğan’dan teşekkür mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “20 Mayıs’ta başlayan yurt dışında oy kullanma süreci bugün itibariyle tamamlandı. Anavatanlarından uzakta, iradelerini sandıklara akın ederek yansıtın ve milletimizi dünyanın her yerinde gururla temsil edin.” terimleri kullandı.

VATANDAŞLARI ARAYIN

Gümrük kapılarında ve havaalanlarında oy kullanma işlemlerinin 28 Mayıs günü saat 17.00’ye kadar devam edeceğini belirten Erdoğan, “Henüz oy kullanamayan vatandaşlarımızı bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyorum.” söz konusu.

MİLLETİMİZ BU KARŞILAŞMANIN HAKKINI 28 MAYIS’TA VERECEKTİR

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci versiyonunda da 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi rekor bir katılımın sağlandığını vurgulayan Erdoğan, şöyle konuştu: “Bölücü örgüt sempatizanlarının ve demokrasi düşmanlarının tüm çabalarına rağmen seçiminizin arkasında durdunuz ve büyük bir başarıya imza attınız. Vatandaşlık görevinizi en iyi şekilde yerine getirdiniz, demokrasi bayrağını bize teslim ettiniz. Allah hepinizden razı olsun inşallah 28 Mayıs’ta milletimiz bu emanetin hakkını verecektir.değerlendirmesini yaptı.

serdivanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu