Haber

Şahinbey Ampute Futbol Takımı Ganalı forvet Hamza Mohammed’i transfer etti

Geçen dönem şampiyonluk yaşayan Şahinbey Ampute Futbol Takımı, kadrosunu güçlendirme çalışmaları kapsamında Ganalı forveti Hamza Muhammed’i bağladı.

Geçen sezon şampiyonluk yaşayan ve yeni sezonda şampiyon olmayı hedefleyen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Derneği, SporAmpute Futbol Takımı, geçtiğimiz sezon Etimesgut Belediye Ampute Spor Kulübü’nde forma giyen forvet oyuncusu Hamza Mohammed ile sözleşme imzaladı.

İyi: “Ekibime güveniyorum”

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, yeni sezonda da hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek, “Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak Ganalı forvet Hamza Muhammed’i geçtiğimiz hafta kadromuza kattık. kaleci Mert Yıldız ve orta saha oyuncusu İbrahim Halil Esen, “Takımımızla sözleşmemizi yeniledik. Şampiyon takımımıza sahip çıktığımız gibi eksikliklerimizi de telafi etmek için destek veriyoruz. Yeni dönemde hedefimiz şampiyonluk. Bu anlamda teknik ekibimize ve oyuncularımıza güveniyorum” dedi.

Muhammed: “Şahinbey’i şampiyonluğa taşımak istiyorum”

Şahinbey Ampute Futbol Takımı’nın yeni sezonda formasını terletecek olan Hamza Muhammed, “Şampiyon bir takıma geldim ve çok mutluyum. Yeni sezonda da takımımızı şampiyonluğa taşımak için takım arkadaşlarımızla birlikte çok çalışacağız. Beni bu takıma kazandıran Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na, Kulüp Liderimiz Cuma Güzel’e “E ve teknik grubumuza çok teşekkür ediyorum” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu